ואקום פורמינג

תרמו-פורמינג (Thermoforming) או בשמו המסחרי 'ואקום פורמינג' – ייצור אריזות מוצרים לשיווק ואחסנה, אלמנטים לפרסום על גבי מדפים, ייצור כיסויים לרכיבי אלקטרוניקה ועוד. הלקוח הפוטנציאלי נתקל במהלך היום במסרים פרסומיים רבים, המלווים אותו לאורך זמן, מבלי שיהיה מודע לכך כלל. המפרסם המנוסה כבר יודע שיש לצוד את עינו של הלקוח באמירות, בחדירה יומיומית לתודעה שלו, באמצעות לוגו, סלוגן מתוחכם ומסרים שיחלחלו לאורך זמן. האפשרויות להגיע ללבו של הלקוח ולהעביר אליו את המסרים נמצאות בפרסום הגלוי והסמוי, על גבי שלטי חוצות ענקיים ועל גבי מוצרים שימושיים יום יומיים קטנים. הפניה אל הלקוח במסרים באמצעות מוצרים שימושיים בהם הוא נתקל לאורך הזמן הוכיחה את עצמה כיעילה במקרים רבים, ובעלי עסקים רבים נוהגים להשתמש בה.

ואקום פורמינג כאמצעי פרסומי

ואקום פורמינג, שמו המסחרי של Thermoforming, מתאר אריזת מוצרים לשיווק ואחסנה, אלמנטים לפרסום על גבי מדפים, ייצור כיסויים לרכיבי אלקטרוניקה ועוד. מדובר בטכנולוגיה מפותחת ומוכרת לייצור מוצרים שונים מפלסטיק בשיטת ייצור של חימום לוח מפלסטיק מוכן מראש בעובי שנקבע על פי הצורך ותכנון המוצר, באמצעות מכונה ייחודית. כאשר הלוח מגיע לטמפרטורה ההופכת אותו לחומר גמיש וניתן לשינוי, מוצמדת אליו תבנית המהודקת באמצעות ואקום אשר בעזרתו  יוצרים את המוצר המוגמר.

בבחירה של ואקום פורמינג כטכנולוגיית ייצור, ישנן מספר יתרונות בולטים:

  • ניתן לייצר סדרות קטנות של מוצרים ואפילו מוצרים בודדים בעלות נוחה. הן בכמויות גדולות והן בכמויות מזעריות, מדובר בטכנולוגיה זולה ובחומרי גלם זמינים המשפיעים על העלות.
  • גמישות החומר והעבודה מאפשרות פיקוח ושינויים תוך כדי תהליך הייצור במידה ועולה הצורך בהם.
  • שילוב בין מספר שירותים בחבילה אחת: עיצוב, יצור ואריזת המוצר משלב רעיון, דרך תכנון, תבנית, ייצור ועיבוד.
חברת SPF ישראל, מתמחה בייצור מוצרי איכות בטכנולוגיית ואקום פורמינג, ומעניקה מגוון רחב של פתרונות אחסון ועיצוב מוצרים באמצעותה. שילוב בין מוצרים שימושיים לפלטפורמה פרסומית מעניקות מבחר מוצרי מדף ומוצרים בבניה ועיצוב אישי. צרו קשר למידע ופרטים נוספים