מחזיקי דפים ותפריטים

ריכזנו בעבורכם את מגוון מעמדי הפרספקס הנמכרים על ידינו. מתקני תצוגה מפרספקס לבתי קפה ומסעדות, אירועים עסקיים, תערוכות וכנסים.  אם לא מצאת את המוצר שחיפשת, אנחנו יכולים לתכנן, לעצב ולייצר אותו בעבורך. מעמדי פרספקס המיועדים להעמדת פרוספקטים, עלונים וחומרים פרסומיים אחרים הם חלק מהתמונה הכללית המציגה את העסק שלכם, הן במשרדים והן באירועים חיצוניים דוגמת כנסים ותערוכות. רבים הסיכויים כי הלקוח שלכם יתעכב על המסר שתעבירו לו באמצעות מעמד פרספקס שולחני או מעמד לקטלוגים הנמצא בכניסה לאירוע או תערוכה, והמסר הפרסומי המודפס הנותר אצלו ביד גם עם סיום האירוע, ילווה אותו בהמשך. מעמד פרספקס    

מעמד פרספקס – מתקן תצוגה ייחודי

מעמד לקטלוגים המכיל מידע איכותי ומעניין אודות הלקוח מסייע הן בשיווק והן במיתוג המוצר ורבים מהעסקים, גדולים כקטנים, מעדיפים להעמיד מתקני תצוגה מפרספקס או מעמד פרספקס לפרוספקטים המשלבים מידע אודותיו באיכות גבוהה ובעיצוב מרשים, בעבור לקוחות המיועדים לקהל יעד פוטנציאלי וממוקד המגיעים לאירועים, כנסים ותערוכות הנוגעות לתחום העיסוק והמענה לצורך שלהם. האפשרויות למעמדים לפרוספקטים הן רבות ומגוונות, מעמדים רצפתיים, מעמדי רשת, מעמד לקטלוגים מסוג קרוסלה מסתובב, ועוד. ישנה חשיבות להעמדת החומרים הפרסומיים על גבי מתקני תצוגה מפרספקס איכותיים, יציבים ובטוחים שיהיו עמידים ושימושיים לאורך זמן.

מוצרי פרסקס באיכות גבוהה

קיימים מעמדי תצוגה לפרוספקטים בגדלים שונים ויש להתאים את גודל המעמד לגודל החומר הפרסומי המיועד אליו, וזאת על מנת לשמור על החומרים הפרסומיים ישרים ומרשימים בעת חלוקתם ללקוחות, ללא צורך בקיפול. קיימים מעמדי פרוספקטים בגדלי A5, A5, מעמדים לפרוספקטים מקופלים, מעמד כרטיסי ביקור ואחרים. גם מספר התאים במעמד חשוב, על מנת לשמור על ייצוגיות ולא להותיר תאים ריקים בתצוגה. מחפשים ייצור פרספקס? חברת SPF ישראל, מציעה מגוון של מעמדי פרוספקטים וסטנדים שולחניים או רצפתיים, בגדלים שונים לבקשת הלקוח. החברה מספקת מעמדים איכותיים ומתמחה בעבודה עם מתקני תצוגה מפרספקס מעולים ובעיצוב מרשים. ניתן לשלב מיתוג, לוגו והדפסה על גבי המוצרים. כל המעמדים מיועדים לשימוש חוזר ולאורך זמן ומסייעים בפרטים הקטנים של האירועים הגדולים, בעבור עסקים רבים. מתקני תצוגה מפרספקס ומעמדים לפרוספקטים קונים אצל מקצוענים, וב SPF ישראל תמצא את המקצוענים ביותר.