דלפקים ועמדות תצוגה לכנסים ותערוכות ניתן לרכוש בגדלים שונים ובעיצובים מגוונים בחברת SPF ישראל. החברה מעניקה מגוון פתרונות שיווקיים לעסקים, בניהם מוצרים פרסומיים, עמדות פופ אפ, עיצובי גב במה וכמובן מתקני תצוגה לכנסים. בכל אירוע שיווקי, חשוב להקפיד על עיצוב שיווקי ומסרים חדים וקליטים שימשכו את האורחים להגיע אל הדוכן.

תפריט 'ניווט מהיר' - דלפקי קידום מכירות

 

 

מתקני תצוגה לכנסים ותערוכות

בכנסים רבים אשר קמים ומאורגנים למטרה עסקית, אחת הדרכים הן לבחון את הצלחת האירוע והן להגיע ולדבר אל כמה שיותר אורחים, היא הקמת מתקני תצוגה. במתקני תצוגה לכנסים ניתן לחלק חומר פרסומי, פלאיירים, פרוספקטים וכדומה. במקרה הצורך ניתן לאייש את העמדה בנציג מכירות מטעם החברה שייתן מידע נוסף למתעניינים, יציג את יתרונותיהם של המוצרים והשירותים ואף יבצע רישום לידים של האורחים המתעניינים, אליהם ניתן יהיה לפנות בהמשך ולהוסיף אותם לרישומי מאגר הלקוחות הפוטנציאלים של החברה.

מתקני תצוגה לכנסים ולתערוכות הם חלק נדרש הן מהתפאורה של האירוע והן מהתוכן שלו. את כמות מתקני התצוגה הנדרשים יש לקבוע על פי גודל האירוע, כאשר יש לתת גם ביטוי לאופי הדוכן. כאשר מדובר בדוכן בו מועמדים חומרים פרסומיים בלבד, אשר אותם האורחים לוקחים בעצמם ללא חלוקה, מספיק דוכן אחד לרוב, בלי קשר לכמות המשתתפים. לעומת זאת, בדוכן המיועד לאייש נציג מכירות של הארגון חשוב להביא בחשבון את הזמן שיידרש לו להעניק תשומת לב לכל מתעניין, ולהביא זאת ביחס לכמות האורחים הצפויים. אין בעל עסק שירצה לפספס לקוחות פוטנציאלים ומוטב להעמיד יותר מעמדה אחת על מנת לספק מענה למתעניינים.

מתקני תצוגה לכנסים ודוכני המכירה אמורים להיות זמינים ולהראות לאורחים ממרחק, ומשום כך חשוב לבחור במתקנים אשר ניתן להרים מעליהם שלט הנושא את שם העסק, הלוגו, והמסר לשמו הוצב הדוכן. במקרה של מספר מתקנים המיועדים למטרות שונות (מידע, הרשמה, תשלום וכדומה) חשוב לציין זאת בשלט המתאים על מנת לא ליצור בלבול או מצב בו אורחים ממתינים בתור לחינם לדוכן הלא מתאים.

לפרטים נוספים אודות המוצרים לחץ כאן