מדוע חשוב להשתמש בסטנדים לפרסום ?

בין אם אתם בעלי נקודת מכירה קבועה, משתתפים בכנסים ותערוכות שיווקיות או בעלי בתי קפה ואולמות תצוגה, מתקני התצוגה בהם אתם משתמשים כדי לפרסם את העסק שלכם צריכים להיות גדולים, מרשימים ובולטים לעין. בכל השלטים והסטנדים הרצפתיים המסר המתחלף מתבצעת בקלות.

מבחר מעמדי פרסום רב שימושיים

מעמדי הפרסום שלנו מגיעים במגוון גדלים ווריאציות. תוכלו למצוא שלטי חמור מאלומיניום שאידאליים להצגה בכניסה לבית העסק, לדוכן מכירה או ליד נקודת מכירה. שלט חמור רצפתי שניצב על בסיס רחב ומתאים לכנסים, לאולמות תצוגה ולכל מקום.

בנוסף תמצאו סטנדים רצפתיים מוארחים ומקומרים שיוצרים עוד עניין בתוך כל אולם תצוגה, בתערוכה או בתוך בית העסק ואת שלט החמור הקלאסי שגם הוא מתאים לכל בית עסק ולכל אירוע שיווקי בו צריך להיראות ולבלוט בשטח.

מעמדי פרסום מיוחדים למסעדות ובתי קפה

חברתנו מציעה סטנדים רצפתיים שמתאימים למסעדות ולבתי קפה. אלו מתקני תצוגה רצפתיים שמאשרים לכם להציג את התפריט של המסעדה בכניסה למקום, להציג שלט פרסומי או הנחיות לממתינים למארח או כל דבר אחר שתרצו.

אנחנו מציעים מספר דגמים של מעמדי תצוגה רצפתיים למסעדות, שמאפשרים הצגה של עמודים ופרסומים בגדלים שונים.

כל המעמדים שלנו עשויים מחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן. הם מאפשרים החלפה נוחה של המידע המוצג בתוכם, מתי שרק תרצו.

אנחנו ב-SPF ישראל משתדלים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, בהתאמה אישית ונמצאים כאן כדי ללוות כל לקוח ולענות על שאלות. נשמח לסייע גם לכם למצוא מעמד פרסום שיתאים לעסק שלכם ולכל אירוע שבו אתם משתתפים.