מולטי קיוב

 

פתרון מושלם לקיר תצוגה אחורי הנפתח תוך 30 שניות לקיר תצוגה מרהיב במגוון גדלים

גב במה ומערכות פופ אפ

עיצוב אירוע הוא אומנות בפני עצמה, כאשר עיצוב גב במה, שהיא הנקודה המרכזית של האירוע ואליה נישאות כל העיניים, הוא בעל חשיבות עליונה הן בהיבט הדקורטיבי והן בהיבט השיווקי של האירוע. כבעל עסק, לאחר ההשקעה שבשכירת מקום, בניית תכנית אמנותית, הזמנת מרצה אורח, השקעה בכיבוד ובמתנות ממותגות, עלייך לוודא כי האירוע על כל ההיבטים שבו יעביר את המסרים שלך לאורחים, בין אם מדובר בעובדים או בלקוחות פוטנציאלים

האפשרויות להעברת המסרים באמצעות מתקני תצוגה הן רבות: מסכי מולטי קיוב, קירות תצוגה נגללים, מערכות פופ אפ ועוד. ההבדלים בניהם טמונים במבנה, בנראות וביוקרה וחשוב להתאים את המוצר המתאים לאירוע, למקום, לגודל הבמה ולאופי וסגנון האירוח. ברור מאליו כי כנס הכולל במת נואמים, אליה יהיו נשואות העיניים מרביתו של הערב, מצריכה גב במה עם קיר תצוגה מרשים, אשר יחשוף בצורה ישירה או מרומזת את המסר העיקרי של בית העסק או את המסר המהותי לשמו נולד הערב/ האירוע.

קירות תצוגה מסוג מולטי קיוב מגיעים לרוב בגודל מקסימלי של 240/300 ס"מ, וכולל מסגרת אלומיניום עם גימורים שאחראים על התצוגה , על היציבות  וכמובן על הנראות. על גבי קיר תצוגה מולטי קיוב ניתן להדפיס מסרים פרסומיים, תמונות וקמפיינים צבעוניים ולהביא למיתוג הארגון ולהעברת מסרים לאורחי האירוע. מומלץ לשלב עם מנורות הלוגן היוצרות תאורה מרשימה ומבליטות את המסרים.

קירות תצוגה נגללים אף הם נותנים מענה הן לעיצוב גב במה והן להעמדה בנקודות מרכזיות אחרות באירועים עסקיים, כנסים ותערוכות. יתרונם הוא בדינמיות והנוחות המאפשרת החלפה של התצוגה והמסר.

בחברת SFP ישראל מבחר פתרונות עסקיים לאירועים, בגדלים שונים, וברמת איכות וגימור מהגבוהות בשוק. ניתן לפנות לקבלת ייעוץ בהתאם לסוג העסק, סוג האירוע והתקציב הרצוי.