מעמדי פרסום

חנות מעוצבת בקפידה היא חנות שכיף ללקוח להיכנס אליה, משרד מעוצב יוצר רושם ראשוני חיובי אצל כל לקוח, ספק או מבקר. מעמדי תצוגה למשרדים וחנויות מסייעים ליצור את התחושה המתוחכמת, המסודרת והנעימה לעין ולהציג בפני כל מי שמגיע לעסק חומרים פרסומיים שונים. חברת SPF ישראל מביאה אליכם את המגוון הרחב ביותר של מעמדי פרופסקטים ועלונים המתאימים למשרדים ולחנויות. בין המעמדים שתמצאו אצלנו: מעמדים לעלונים במגוון גדולים, מעמדי תצוגה לכרטיסי ביקור, מעמדים שולחניים לתצוגת שם ועוד.

מעמדים שולחניים עמידים ונוחים

כל מעמד תצוגה שתמצאו אצלנו נבחר בקפידה כדי לספק ללקוחות שלנו את המוצר החזק והעמיד, זה שלא ייהרס לאחר זמן קצר ויאפשר לכם להנות מתצוגה אסתטית בבית העסק. המעמדים עשויים פרספקס, חומר חזק ועמיד ששומר על תצוגה שקופה וברורה וקל לניקוי. המעמדים משווקים במגוון גדלים שונים וקיימים מעמדים הכוללים מספר תאים בגדלים שונים המאפשרים תצוגה אסתטית למספר חומרים פרסומיים שונים. מעמדי כרטיסי הביקור בנויים לפי גודל כרטיס הביקור הסטנדרטי ומאפשרים תצוגה של 4 כרטיסי ביקור שונים, מה שהופך את דלפק החנות או העסק ליותר מסודר ונקי, ללא ערימות של כרטיסי ביקור. מעמדים שולחניים לקטלוגים

מעמדי תצוגה לשמות – מודולרים וקלים לשינוי

אנחנו מספקים מעמדים שקופים לתצוגת שם, שקל להציב על שולחן המשרד ואינם תופסים מקום. מעמדים אלו קלים לשינוי ואפשר להדפיס בפשטות כל שלט לפי גודל המעמד ולהציג בתוכו. אנחנו מציעים מספר דגמים של מעמדים אלו, שהופכים את המשרד שלכם להרבה יותר נעים, אישי ונגיש ללקוחות. אנחנו ב-SPF ישראל מלווים את לקוחותינו בתהליך ההזמנה של המוצרים ודואגים להתאמה מירבית לצורכי הלקוח ולבקרת איכות ללא פשרות.