תצוגות ממתקים להגדלת המכירות בחנויות קמעונאיות

פנקו את הלקוחות בתצוגה מפתה של ממתקים עם התצוגות האטרקטיביות והפונקציונליות שלנו. מושלם עבור חנויות נוחות, חנויות ממתקים ועוד, הסטנדים והקופסאות שלנו מגיעים במגוון גדלים וסגנונות כדי להתאים לכל סוג של ממתקים. עם חומרים עמידים ועיצובים מושכים את העין, התצוגות שלנו בטוח יפתו לקוחות ויגדילו את הרכישות הדחפיות. בין אם אתם זקוקים לתצוגה פשוטה של משטח עבודה או מעמד רב קומות, יש לנו את הפתרון המושלם לצרכים שלכם. שפר את השטח הקמעונאי שלך והגבר את המכירות עם תצוגות הממתקים והממתקים שלנו היום

קופסאות שקופות לממתקים

קופסאות לממתקים מרובעות ומשופעות

קופסאות לממתקים מעוגלות ואליפסה

סטנדים לקופסאות ממתקים

גלריה

הפרספקס הינו חומר עמיד לאורך זמן ואטום היטב, אשר יתרונותיו טמונים בתהליך הייצור, המבוצע באמצעות חימום מבוקר של החומר אשר הופך לגמיש ומאפשר יצירת תבניות וצורות בגדלים שונים על פי צורך. הפרספקס משמש לצרכים רבים בתחום העסקי, ויצירת קופסאות ומתקנים לממתקים בעבור חנויות ממתקים הינו אחד הנפוצים שבהם. קופסאות לממתקים מגיעות עם מכסים האוטמים את הקופסאות , אך גם מאפשרות פתיחה בקלות ונגישות ללקוחות.

את קופסאות הממתקים ניתן להזמין בגדלים שונים ובצורות המתאימות לגודל החנות או הדוכן, תוך ניצול נכון של המקום והחלל, ותוך התאמה לקונספט העיצובי. ניתן להזמין כוורות של קופסאות המוצמדות לקיר בגבהים ובגדלים שונים וגם קופסאות המגיעות על גבי מעמד ויוצרות אי צבעוני ומתוק באמצע החנות. כמובן שגם לדוכנים הנמצאים בחלל הפתוח קיים מענה.

ב- SPF  ישראל אנו מתמחים בייצור קופסאות פרספקס שקופות לכלל השימושים, תוך מתן דגש על שירות לעסקים בכלל ולחנויות ממתקים בפרט. אצלנו תוכל לקבל ייעוץ אישי על פי צרכי העסק, מוצרי איכות העמידים לאורך זמן ומחירים הוגנים.

קופסאות פרספקס / סטנדים לממתקים מזמינים רק מ -Spf ישראל – להזמנות לחץ כאן.