מוצרי פרספקס – פתרונות אסתטיים לתצוגה

סטנד 5 קומות שולחני ללקים

פרספקס הוא חומר אשר עשוי מזכוכית אקרילית והוא הומצא ופותח בבריטניה של שנות ה-20 המאוחרות. יש בו רק מחצית מצפיפות החומר שבזכוכית מה שמעניק לו יתרונות רבים.

הפרספקס משמש למגוון רחב של תחומים ותעשיות החל מעולם העיצוב ופיתוח המוצרים, דרך שלטים ומוצרי תצוגה לחנויות מכל הסוגים, מעמדים, סטנדים ועד ציוד למעבדות. הוא נחשב לחומר גלם קל, גמיש, עמיד לכל מזג אוויר עם דגש על עמידות בפני קרנית הUV, מאושר על ידי מכון התקנים ולשימוש בתעשיית המזון והוא מגיע במגוון של צבעים, גימורים ואפשרויות עיצוב. מכיון והוא נחשב לגמיש, אפשר ליצור ממנו קשת רחבה של פתרונות אסתטיים לתצוגה.

הנה כמה מהם

  • סטנד פרספקס לקוסמטיקה מוצרי קוסמטיקה חייבים להיות מוצגים בצורה מרשימה, מושכת ואסתטית. באמצעות חומר הפרספקס ניתן ליצור מעמדי תצוגה מרשימים וכך לסדר על מדפי הפרספקס את כל המוצרים, הקרמים, האיפורים. סידור שכזה לא רק מעניק מראה יוקרתי ומושך, הוא גם מעלה את אחוז המכירות.

  • קופסאות לממתקים ממתקי גומי, סוכריות ושוקולדים חייבים להיות מאוחסנים בתנאים אופטימליים. הפרספקס מאפשר ליצור מראה שקוף וכך ניתן לסדר בחנות או בקיוסק את כל הממתקים אחד ליד השני, לשלוט בכמויות ולהציגם בפני הלקוחות בצורה נעימה, מושכת ואסתטית לפי סוגים. ניתן לשלב בין קופסאות וצינורות, קופסאות עם שיפוע, כוורות של ממתקים ועוד.

קופסת ממתקים שקועה 18/18/26 ס"מ

  • מתקני תצוגה לתכשיטים, שעונים או משקפיים מעמדי פרספקס למוצרי אופנה מאפשרים לנו מצד אחד לשמור על סדר בחנות ומצד שני על נוחות וגמישות בזמן שיש לקוחות. כאשר אנו מניחים את המוצרים על גבי מעמדי הפרספקס הם נראים הרבה יותר טוב, משתלבים מצוין הן עם חומר הגלם עצמו שלא ״גונב״ מהם את המראה הייחודי והן עם התאורה שבחנות.

קיימים עוד מגוון של פתרונות אחסון ותצוגה אותם ניתן ליצור באמצעות השימוש בחומר הפרספקס. מתקני תצוגה ללקים, תצוגת מידע, מעמדים לתרופות, לבובות ועוד ועוד.

שם (חובה):

טלפון (חובה):

כתובת דוא"ל:

הערות: