מתקני תצוגה בשימוש חברות הייטק

חברות הייטק רבות משתתפות באופן קבוע בכנסים ותערוכות בארץ ובעולם. זוהי הזדמנות ליצור שיתופי פעולה, לחשוף את הפיתוחים השונים של החברה למשקיעים בארץ ובחו”ל ולקדם את החברה. כנסים אלו יוצרים גם שיתופי פעולה פוריים עם גופים בתחומים שונים.

אחד הדברים הכי חשובים בהשתתפות בכל תערוכה או כנס טכנולוגי הוא הקמת דוכן מרשים. בין שלל חברות ההייטק שמשתתפות בדרך כלל בכנסים אלו חשוב למצוא את הדרך להתלבט ולהציג ערכים של חדשנות, יצירתיות ויוזמה. אמצעי תצוגה מתקדמים עוזרים בעיצוב דוכני תצוגה משכנעים יותר, מושכים לעין ושיווקיים הרבה יותר.

דגל סיני ענק למסעדות במבני הייטק

איזה מתקן תצוגה יעזור לכם להקים דוכן מצליח?

כיום אפשר למצוא מגוון גדול של אמצעי תצוגה שונים. חשוב לבחור מתקן תצוגה שמתאים למוצר שלכם או לשירות שאתם נותנים. כך למשל אם מדובר בחברת הייטק שרוצה להציג פיתוח בתחום הפרא-רפואי של שבב קטן או מכשיר מיניאטורי, חשוב להציג אותו על מתקן תצוגה שידגיש אותו על אף גודלו.

מתקני תצוגה שקופים מפרספקס למשל יכולים לסייע להדגיש כל מוצר, גם אם מדובר בפריט קטן מאד ולא מושך לעין.

במקרים רבים התצוגה בדוכן מתבססת על חומר כתוב – פרוספקטים, קטלוגים וכדומה. במקרה זה כדאי לבחור מתקן תצוגה שאפשר להציג עליו חומר שיווקי בצורה אסתטית ומושכת לעין.

לוחות שמזמינים את הקהל לגשת ולקרוא

לוחות תצוגה הם דרך נוספת לחבר את הקהל אל הדוכן שלכם. אפשר למצוא מגוון גדול של לוחות בגדלים שונים שעליהם אפשר להציג מסר שיווקי, תמונות של המוצר שלכם, תמונות מתהליך העבודה על המוצר או כל מסר אחר שתרצו. הלוחות מגיעים בגדלים משתנים – מלוחות קטנים ועד ללוחות ענק.

דלפקים וסטנדים שמאחוריהם תוכלו לעמוד בגאווה

אחד הדברים הכי חשובים בכל דוכן הוא המקום שבו אתם עומדים ומחכים למבקרים. דלפקים מעוצבים שנושאים את המיתוג של החברה או את תמונות המוצר שלה יכולים לשמש גם כפריט נוח ליצירת קשר עם המבקרים בדוכן אבל גם לפרסום ולשיווק המוצר שלכם.

ומה בקשר לשילוט?

בכל משרד משקיעים באמצעי שילוט משרדי איכותיים ומושכים לעין. כך צריך לעשות גם כשמקימים דוכנים בכנסים ובתערוכות הייטק. כדאי לחשוב על שילוט שמושך את המבקרים אליכם ומציג את החברה בצורה המכובדת ביותר. שילוט משרדי טוב הוא שילוט מכוון, שמראה לכולם איפה אתם נמצאים ומה אתם עושים. אנחנו ממליצים לבחור שילוט משרדי שאפשר להציג עליו מיתוג של החברה ולעצב אותו לפי הצבעים, הסגנון והמהות של המותג שלכם. כדאי לזכור שבתערוכות גדולות שילוט הוא אמצעי חשוב כדי למשוך אנשים להגיע לבקר דווקא בדוכן שלכם ולכן כדאי לחשוב על דרך מושכת להציג שילוט לאורך מסלול התערוכה שמפנה אל הדוכן שלכם.

ההשקעה בעיצוב הדוכן שלכם בכל כנס או תערוכה בה אתם מציגים היא קטנה אל מול החשיפה הגדולה שתוכלו לקבל. לכן, כדאי לבחור מתקני תצוגה, סטנדים ושלטים שמשרתים אתכם ומציגים אתכם בדרך הנכונה.

 

שם (חובה):

טלפון (חובה):

כתובת דוא"ל:

הערות: