מעמדי פרסום רצפתיים

בעידן שבו אנחנו מוצפים במסרים פרסומיים מכל פינה, חשוב להשקיע בתצוגה מרשימה שתגרום ללקוחות להסתכל דווקא עליכם. בין אם מדובר בכנס שבו אתם מציבים דוכן מכירה, בחנות שנמצאת בתוך הקניון או באולם התצוגה שבה אתם מציגים מוצרים שונים. סטנדים לתצוגה יוצרים הזדמנות לחיבור ישיר עם הלקוח ומציגים לו את החומרים הפרסומיים שלכם בצורה מכבדת ונעימה לעין.

אילו סטנדים לתצוגה תמצאו אצלנו?

בחרנו להביא ללקוחות שלנו מגוון גדול של אפשרויות לבחירה. הסטנדים שלנו עשויים בדרך כלל מפרספקס שקוף שמאפשר התאמה למותג, תוך הצבה של שילוט ממותג בתוך הסטנד או פשוט הצגה של החומרים השיווקיים על סט נייטרלי בצבעו ולכן נעים יותר לעין.

הסטנדים שאנחנו מציעים יכולים להתאים לעסקים מסוימים – למשל סטנדים רצפתיים שניצבים ליד הקופה עם חומרים פרסומיים או מוצרים נבחרים, סטנדים שולחניים שעליהם מציבים כרטיסי ביקור, קטלוגים ופרסומים אחרים או מעמדי תצוגה בתלייה.

מעמדי פרסום רצפתיים יכולים להיות ורסטיליים מאד. אפשר לקחת אותם איתנו לדוכני מכירה, לאירועים, לתערוכות ולכל מקום שבו אנחנו רוצים להציג את החומרים הפרסומיים שלנו. בחנות או בבית העסק הם מאפשרים לנו ליצור מראה מעוצב ונעים לעין שמגרה את הלקוחות להיכנס ולהתעניין.

מעמד רצפתי לתפריט וקטלוגים A4

איך בוחרים סטנדים לעסק?

בחירת הסטנדים צריכה להיות לפי כמה גורמים חשובים

  1. גודל העסק: האם מדובר במקום גדול שבו יש מקום לסטנד רצפתי מסיבי או אולי עדיף דווקא לבחור בסטנד קטן יחסית?
  2. העיצוב: האם הסטנד מתאים לעיצוב החלל? לצבעים שמופיעים בו? בחירת סטנדים רצפתיים העשויים מפרספקס יכולה להקל עליכם בגלל שזהו מעמד שמתאים את עצמו לכל עיצוב.
  3. האם המעמד מתאים למוצרי הפרסום שלכם? כרטיסי ביקור, פולדרים, קטלוגים, פרוספקטים או דפי מידע? לכל אחד מאילו אפשר למצוא סטנדים אחרים.
  4. האם אתם רוצים סטנד ממותג? אפשר ליצור מיתוג על גבי הסטנד ולהציב עליו פוסטרים, לוגו של החברה וכל דבר אחר שתרצו.
  5. התאמה למתקני תצוגה נוספים: האם יש בחנות מתקני תצוגה נוספים? אם כן כדאי להתאים את הסטנד למתקנים הנוספים כדי שהכל ישתלב ביחד. עיצוב חנות או בית עסק עם הרבה מתקני תצוגה שונים מבלבל את הלקוח ויוצר תחושה של בלגן.

מתוך המגוון הגדול כל כך של סטנדים לתצוגה כל בית עסק צריך לבחור את אלו שמתאימים לו בדיוק. בין אם מדובר במשרד שמציע שירותים מסוימים או בחנות שמוכרת מוצרים, מתקני התצוגה שאתם בוחרים צריכים לגרום ללקוחות שלכם לעצור, להתעניין ולהבין באיזה עסק מדובר.

אנחנו מציעים לכם ליווי לאורך כל הדרך עד לבחירת מתקן תצוגה שמתאים בדיוק לצרכים שלכם ושל העסק שלכם.

שם (חובה):

טלפון (חובה):

כתובת דוא"ל:

הערות: