כל מה שהעסק שלכם צריך בשביל למכור

עסקים רבים נשענים על דוכני מכירה ותערוכות שיווקיות כדי להגדיל את המכירות ולהפגיש קהל רחב יותר של לקוחות פוטנציאליים עם השירותים והמוצרים שלהם. כדי למשוך את תשומת הלב של הקהל הזה בתוך קניון הומה אדם או תערוכה אליה מגיעים מאות ואלפי אנשים צריך לבלוט בשטח.

מתקני תצוגה, סטנדים ואביזרים מתקדמים אחרים יכולים לעשות את ההבדל בין דוכן מכירה כושל ובין כזה שלא מפסיקים להגיע אליו אנשים.

אלו כמה דברים שכדאי לכם לשלב בדוכן המכירה כדי להגיע ליותר אנשים ולמכור יותר:

מולטי קיוב: מערכות מולטי קיוב מאפשרות לכם להציג את כל מה שיש לכם להגיד, להראות או להציע לקהל הרחב, בצורה המתקדמת ביותר כיום. המערכות מגיעות במספר גדלים ומתאימות הן לדוכני מכירה בקניונים והן לאירועים כמו תערוכות או כנסים. מערכת מולטי קיוב היא תוספת חשובה שמציגה את המיתוג שלך בצורה האפקטיבית ביותר.

מולטי קיוב

דלפק פופ אפ: הקמת דוכן מכירה דורשת ניידות ואפשרות להקים בתחילת היום ולפרק בסופו. דלפק פופ אפ הוא חובה לבתי עסק שמקימים באופן קבוע דוכן מכירה. הוא מאפשר למתג את הדוכן, לעצב אותו כרצונכם וגם לפרק אותו ולהעביר אותו ליעד הבא בעת הצורך. אם אתם משתתפים בתערוכות וכנסים או מקימים דוכני מכירה באופן קבוע – זהו פתרון יעיל ואיכותי עבורכם.

דלפק פופ אפ

גב במה: איך ידעו להגיע דווקא אליך? איך תוכל ליצור פרזנטציה אפקטיבית של המוצר שלך? גב במה מאפשר לך לפרסם את העסק שלך, השירות או המוצר לכמה שיותר אנשים ולעשות זאת בסטייל. אפשר להציב גב במה על במה בתערוכה שבה אתה רוצה לערוך הדגמה למוצר או פשוט מאחורי דוכן המכירה שלך. גב במה מגיע במספר גדלים שונים ואפשר למתג אותו בקלות תוך התקנת החומר הפרסומי בתוכו.

סטנדים: כדי להציג את המוצרים שלכם בצורה הטובה ביותר תצטרכו סטנדים איכותיים, כאלו שמתאימים למוצר ונותנים לו את הכבוד שמגיע לו. אפשר למצוא היום סטנדים לתצוגה במגוון גדלים וצורות, כאלו שמתאימים למוצרים ספציפיים וכאלו שעוזרים לכם להציג בצורה אסתטית את החומר הפרסומי שלכם.

איך בוחרים במה להשקיע כדי לבנות דוכני מכירה מנצחים?

המגוון הרחב כל כך של מתקני תצוגה, שלטים ומוצרים נוספים שהופכים את הדוכן שלכם לבולט בשטח יכול לבלבל גם בעלי עסקים מנוסים. אנחנו מאמינים בהתאמה לצרכי הלקוח ולכן מציעים לכם ייעוץ וליווי בבחירת המוצרים המתאימים לכם.

לצד הליווי שלנו, כדאי להשקיע מחשבה בכמה נושאים: התקציב שלכם, סוג המוצר ואילו מתקנים יתאימו לו, המיתוג הנכון וכיצד להציג אותו בצורה הטובה ביותר וסידור הדוכן כך שימשוך את העין. גם בנושאים אלו תוכלו למצוא באתר שלנו הרבה מאד מידע.

ממתקני תצוגה ועד למערכות מולטי קיוב או דלפקי פופ אפ, אנחנו מזמינים אתכם לרכוש את כל מה שאתם צריכים לתפעול ועיצוב הדוכן שלכם אצלנו ולהנות ממוצרים איכותיים, התאמה אישית ושירות מעולה.

    שם (חובה):

    טלפון (חובה):

    כתובת דוא"ל:

    הערות: