כיצד תשפרו ותעצבו את חלון ראווה של החנות שלכם?

חלון הראווה של החנות שלכם הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בחנות שלכם, כי הרי החלון הוא הדבר הראשון שהקונים הפוטנציאלים שלכם נתקלים בו כאשר הם עוברים ליד חנותכם, ולכן חלון זה צריך להיות מעוצב בקפידה, גדוש ביצירתיות, שונה מכל חלון אחר, נקי, וחשוב מכל – מושך.

אז כיצד מעצבים ומשפרים את המראה של חלון הראווה שלכם? SPF המתמחים במוצרים לחלונות ראווה, משווקים מוצרי תצוגה מקומיים, ומוצרי תצוגה מיובאים נותנים לכם מספר טיפים טובים.

קופסאות פרספקס

התחילו מחדש – כאשר אתם מתחילים לעצב את החלון של החנות שלכם, חשוב להתחיל מחדש. עיצוב חלון חנות צריך להתחיל כל פעם מחדש וזאת לאחר שניקיתם את החלון, פיניתם את כולו וכעת אתם פנויים להחלטות חדשות ועיצובים חדשים. חשוב לפנות את החלון כולו, להפשיט את הבובות והמדפים בחלון (במידה ויש לכם כאלה) ולהתחיל לעצב אותו מאפס.

תכננו קונספט לעיצוב החלון על נייר – לפני שאתם מחליטים כיצד לעצב את החלון בפועל, חשוב לשרטט את מראה החלון על נייר. חנויות ורשתות למשל, מחליטות על עיצוב חילון ראווה אחד בכל הרשת, והן מכינות שרטוט אחד לכל החנויות, כאשר השרטוט עובר ברחבי הרשת, שעל פיו מנהלי החנויות והמעצבים מסדרים את חלונות הראווה. שרטוט של החלון יכול לחסוך לכם זמן רב ולעזור לכם להחליט נכון יותר.

עצבו את החלון לפני פתיחת החנות או בסוף היום – אל תסדרו את החלון באמצע יום עבודה. עיצוב חלון חנות באמצע היום עלול להעיד על חוסר מקצועיות ולהבריח קונים. עם זאת, החלפה של פריט אחד מדליק באמצע היום, כמו הוספת כובע גרנדיוזי, החלפת עניבה במקצועיות על בובה, או הוספת תיק מעניין – יכולים לעורר סקרנות.

החליפו חלון בכל שבוע – כאשר אתם מחליטים לרענן את חלון הראווה: עשו זאת בכל שבוע. חשוב ליצור קונספט ייחודי לחלון הראווה שלכם ולעמוד בו. אם למשל החלטתם שהחלונות שלכם הינם מינימליסטיים: המשיכו בקו הזה, אם החלטתם ללכת על המראה הצבעוני והגרנדיוזי, חשוב להתמיד בכך, כמו גם במראה המצחיק או המיוחד.

שלבו מתקנים מיוחדים לחלונות ראווה – אל תאלתרו! חשוב לשלב בעיצוב מתקנים לחלונות ראווה. מתקנים כמו: מתקנים לנעליים, מסגרות קליפס לתלייה, מתקנים לתיקים, מעמדים לבובות ראווה ועוד, כולם חשובים. אלתור של מתקנים יראה חובבני ויזיק למראה חלון הראווה שלכם.

שם (חובה):

טלפון (חובה):

כתובת דוא"ל:

הערות: