העמדת קטלוגים בעסק

כל בעל עסק יודע כי העמדת קטלוגים בעסק תורמת משמעותית לקידום המכירות. לקוח הנכנס באופן אקראי לחנות, יכול לעלעל בקטלוג ולראות את מגוון הסחורה והמוצרים השונים שהעסק מציע ללקוחותיו. לפעמים עלעול בקטלוג מתוך שעמום או סתם רצון להעביר את הזמן, יכול לגרום למכירה גדולה ובלתי צפויה. לכן מומלץ לכל עסק להחזיק מעמדים לקטלוגים שיהיו פזורים ברחבי החנות ויאפשרו ללקוחות הפוטנציאלים גישה נוחה ותמידית לקטלוג החנות. לפעמים קורים מצבים בהם נכנס זוג לחנות כלשהי, ובעוד האישה עסוקה במדידת בגדים או חיפוש פריט ספציפי, הגבר מוצא את עצמו מעלעל בקטלוג רק מעצם היותו נגיש עבורו. לא פעם, מצב זה יסתיים בהבעת עניין לגבי מוצר מסוים, דבר שיכול להוביל למכירה מוצלחת במיוחד. חברת SPF מציעה לבעלי העסקים השונים סטנדים לקטלוגים המגיעים בגדלים וצורות שונים.

סטנדים לקטלוג מוצרים

מעמדים לפרוספקטים ככלי לקידום מכירות מוצלח במיוחד

כאמור, קטלוגים או פרוספקטים המסבירים ללקוחות הפוטנציאלים את מוצרי החנות השונים או את השירותים השונים שניתן לקבל במקום, יכולים להוות יתרון משמעותי. ישנם לא מעט אנשים שאינם מעוניינים לדבר עם איש מכירות, ולכן יעדיפו לבחון את קטלוג המוצרים ורק לאחר מכן לבקש סיוע באיתור המוצרים השונים. אך על מנת לאפשר לאנשים אלו גישה נוחה לקטלוג או לפרוספקט המבוקש, יש צורך להציב ברחבי החנות מעמדים לקטלוגים. חשוב לציין כי מיקום נכון וגישה נוחה אל המעמד, הינם בעלי חשיבות עצומה לצורך קידום המכירות של החנות. במידה והסטנד ממוקם למשל במקום לא גמיש במיוחד, כמו לדוגמא מאחורי הדלפק של המוכר, כנראה שהמטרה התפספסה. מומלץ להציב מעמדים לפרוספקטים במקומות אסטרטגיים וגלויים ברחבי החנות, במטרה לאפשר לכל לקוח להגיע אל המעמד בצורה נוחה ולקחת את הפרוספקט לצורך עלעול ובדיקה. המטרה היא לאפשר לכל לקוח להגיע אל הסטנד, ולכן ניתן להציב אותו בכניסה לחנות למשל. כל לקוח שיכנס בדלת, יוכל לשלוח יד ולקחת קטלוג המכיל את כל מוצרי החנות. בצורה כזו הלקוח יוכל לרכוש מעבר למוצר הנחוץ לו, מוצרים נוספים הנמצאים במבצע או שפשוט תפסו לא את העין.

לסיכום, סטנדים לתצוגת מוצרים בכלל וסטנדים לקטלוגים בפרט מהווים אלמנט חשוב ומרכזי לצורך קידום המכירות של העסק. הסטנד צריך להיות גלוי ונגיש, במטרה לאפשר לכל לקוח להגיע אליו בצורה קלה ופשוטה. חברת SPF משווקת מגוון רחב של סטנדים ומעמדים שונים שמטרתם למשוך את עייני המבקרים ולעודד אותם לקחת את קטלוג החנות. החברה מציעה לכל לקוח יחס אישי וייעוץ לגבי צורת ההצבה של הסטנדים.

שם (חובה):

טלפון (חובה):

כתובת דוא"ל:

הערות: