גב במה כאמצעי שיווקי

בעלי עסקים רבים מקדישים לא מעט מזמן השיווק שלהם ליצירת הרצאות, אירועים שיווקים, כנסים ותערוכות. לא מספיק לעבוד על הרצאה משכנעת או פרזנטציה מרהיבה, אלא לחשוב על העטיפה של האירוע. הדרך שבה אנחנו מציגים את העסק שלנו במהלך כל אירוע כזה תשפיע באופן ישיר על ההצלחה שלו, לא פחות מהתוכן שבו נשקיע את מרצנו.

גב במה הוא פריט חשוב שנותן גב, תרתי משמע, לכל בעל עסק שרוצה ליצור הרצאה משכנעת שמציגה את המותג שלו. על גב הבמה אפשר להקרין ולפרסם כל מסר שיווקי או חומר פרסומי שתרצו והוא משמש אמצעי שיווקי לכל דבר.

על הבמה ולא רק

כאשר אנחנו עומדים על הבמה ומציגים מוצר, חשוב שיהיה לכל אחד בחדר ברור מי מדבר ובשם איזו חברה. גב במה מאפשר לנו להציג את פרופיל העסק, את הלוגו שלו, את המסרים השיווקיים וכל דבר אחר שנרצה על גבי מסך גדול ומרשים. אפשר להזמין גב במה בגדלים שונים ולעצב אותו לגמרי כרצוננו.

גב במה מתאים לא רק לשימוש בהרצאות או באירועים בהם עומדים על הבמה ונואמים אלא גם באירועים שיווקיים כמו תערוכות, השקות וכנסים בהם אנחנו מקימים דוכני מכירה. מאחורי הדוכן בתערוכה אנחנו יכולים להציב גב במה עם המסר השיווקי שימשוך את הקהל להגיע מרחוק דווקא לדוכן שלנו.

גב במה למיתוג חברות אופנה וקוסמטיקה

ממש כמו כל אמצעי שילוט אחר גם גב במה משתלב במערך השיווקי שלנו. הקמת הדוכן צריכה לכלול הזמנה של גרפיקה המתאימה לאירוע וחשוב להשקיע מחשבה במה שיוצג על גבי גב הבמה.

מערכות מולטי קיוב – הזדמנות להרשים בכל אירוע

לא רק גב במה יכול לעזור לנו למשוך לאירוע שלנו כמה שיותר אנשים, אלא גם מערכות המולטי קיוב. מערכות אלו הן למעשה קירות ניידים שעליהם אפשר להציג בכל פעם מחדש שילוט אחר. גם במקרה הזה, ממש כמו גב במה שהוא בדרך כלל גדול יותר, אפשר להתאים את המסרים השיווקיים לאירוע ולשנות לפי הצורך.

היתרון של גב במה ומערכות מולטי קיוב הוא בעיקר הגודל – המערכות מגיעות בקנה מידה גדול ולכן מאפשרות לכם להציב שילוט ענק בכל מקום אליו תגיעו. זהו אמצעי נייד שאפשר לקחת אתכם לכל אירוע שבו אתם משתתפים.

מערכות כמו גב במה ומולטיקיוב הן אמצעי שיווקי לכל דבר שהולך אתכם לתערוכות, לכנסים ולכל אירוע שיווקי אחר. האפשרות לשנות בכל פעם את המסר, להתאים אותו לקהל או למוצר שאתם משווקים בו ברגע, מעניקה תועלת וחוסכת לכם לא מעט הוצאות על פרסום ושיווק.

מערכות מולטי קיוב וגב במה נמכרות אצלנו באתר במחירים אטרקטיביים וניתן לבחור מבין מידות שונות ודגמים רבים. זהו כלי עבודה ופרסום חשוב עבור כל חברה או בית עסק שרוצים לשווק את עצמם בהצלחה בכל אירוע שיווקי.

    שם (חובה):

    טלפון (חובה):

    כתובת דוא"ל:

    הערות: