מעמדים שולחניים לפרסום עלונים

תיאור המוצר: מעמדים שולחניים לעלונים

חנות מעוצבת בקפידה היא חנות שכיף ללקוח להיכנס אליה, משרד מעוצב יוצר רושם ראשוני חיובי אצל כל לקוח, ספק או מבקר. מעמדי תצוגה למשרדים וחנויות מסייעים ליצור את התחושה המתוחכמת, המסודרת והנעימה לעין ולהציג בפני כל מי שמגיע לעסק חומרים פרסומיים שונים.

חברת SPF ישראל מביאה אליכם את המגוון הרחב ביותר של מעמדים שולחניים המתאימים למשרדים ולחנויות. בין המעמדים שתמצאו אצלנו: מעמד פרספקס לעלונים במגוון גדולים שמאפשר להציג חומר פרסומי גדול על גבי השולחן או הדלפק, מעמד תצוגה לכרטיסי ביקור, מעמד לתצוגת שם ועוד.

מעמדים שולחניים עמידים ונוחים

כל מעמד תצוגה שתמצאו אצלנו נבחר בקפידה כדי לספק ללקוחות שלנו את המוצר החזק והעמיד, זה שלא ייהרס לאחר זמן קצר ויאפשר לכם להנות מתצוגה אסתטית בבית העסק. המעמדים עשויים פרספקס, חומר חזק ועמיד ששומר על תצוגה שקופה וברורה וקל לניקוי.

מעמדים שולחניים לפרוספקטים העשויים פרספקס מגיעים במגוון גדלים שונים וניתן גם למצוא מעמדים רב שימושיים שמספקים תצוגה אסתטית למספר חומרים פרסומיים שונים.

מעמדי כרטיסי הביקור בנויים לפי גודל כרטיס הביקור הסטנדרטי ומאפשרים תצוגה של 4 כרטיסי ביקור שונים, מה שהופך את דלפק החנות או העסק ליותר מסודר ונקי, ללא ערימות של כרטיסי ביקור.

מעמדים שולחניים לקטלוגים

מעמדי תצוגה לשמות – מודולרים וקלים לשינוי

אנחנו מספקים מעמדים שקופים לתצוגת שם, שקל להציב על שולחן המשרד ואינם תופסים מקום. מעמדים אלו קלים לשינוי ואפשר להדפיס בפשטות כל שלט לפי גודל המעמד ולהציג בתוכו. אנחנו מציעים מספר דגמים של מעמדים אלו, שהופכים את המשרד שלכם להרבה יותר נעים, אישי ונגיש ללקוחות.

אנחנו ב-SPF ישראל מלווים את לקוחותינו בתהליך ההזמנה של המוצרים ודואגים להתאמה מירבית לצורכי הלקוח ולבקרת איכות ללא פשרות.