קופסאות פרספקס לממתקים

אחסון ממתקים דורש הבנה ומחשבה, על מנת לשמור על איכותם וטריותם לאורך זמן. סטנדים לממתקים מורכבים ממספר קופסאות לממתקים מפרספקס לפי מידה והן פתרון מצוין לאחסון ממתקים. ניתן להזמין אותן בעיצוב אישי, בגדלים שונים, בכוורות, בבודדות ובעוד מבחר אפשרויות.

קופסאות לממתקים מרובעות ומשופעות

קופסאות לממתקים מעוגלות ואליפסה

סטנדים לקופסאות ממתקים

גלריה

 

 

 

הפרספקס הינו חומר עמיד לאורך זמן ואטום היטב, אשר יתרונותיו טמונים בתהליך הייצור, המבוצע באמצעות חימום מבוקר של החומר אשר הופך לגמיש ומאפשר יצירת תבניות וצורות בגדלים שונים על פי צורך. הפרספקס משמש לצרכים רבים בתחום העסקי, ויצירת קופסאות ומתקנים לממתקים בעבור חנויות ממתקים הינו אחד הנפוצים שבהם. קופסאות לממתקים מגיעות עם מכסים האוטמים את הקופסאות , אך גם מאפשרות פתיחה בקלות ונגישות ללקוחות.

את קופסאות הממתקים ניתן להזמין בגדלים שונים ובצורות המתאימות לגודל החנות או הדוכן, תוך ניצול נכון של המקום והחלל, ותוך התאמה לקונספט העיצובי. ניתן להזמין כוורות של קופסאות המוצמדות לקיר בגבהים ובגדלים שונים וגם קופסאות המגיעות על גבי מעמד ויוצרות אי צבעוני ומתוק באמצע החנות. כמובן שגם לדוכנים הנמצאים בחלל הפתוח קיים מענה.

ב- SPF  ישראל אנו מתמחים בייצור קופסאות פרספקס לכלל השימושים, תוך מתן דגש על שירות לעסקים בכלל ולחנויות ממתקים בפרט. אצלנו תוכל לקבל ייעוץ אישי על פי צרכי העסק, מוצרי איכות העמידים לאורך זמן ומחירים הוגנים.

קופסאות פרספקס / סטנדים לממתקים מזמינים רק מ -Spf ישראל – להזמנות לחץ כאן.