לוחות גיר לעסקים

בשנים האחרונות אנחנו רואים חזרה לפריטי עיצוב פרקטיים ישנים שאולי חשבנו שכבר הלכו לעולמם. לוחות גיר חוזרים ומשמשים בעלי עסקים בתחומים רבים להצגת מידע, ליצירת עיצוב מושך לעין ולעדכון שוטף וקל של פרטים על העסק. איפה נראה לוחות גיר ואילו אפשרויות קיימות היום בתחום זה? על כך במאמר זה.

לוחות גיר בשימוש עסקים רבים

לוחות לכתיבה עם גיר כבר לא מחכים לנו בבתי הספר, שם הוחלפו לוחות הגיר בלוחות מחיקים עדכניים יותר.  עם טרנד הרטרו חזרנו ללוחות הגירים הישנים והטובים דווקא בעולם העסקים, כשהלוחות משתלבים בעיצוב בתי עסק שונים.

בתי קפה ומסעדות הם המקומות הבולטים ביותר שמשתמשים בלוחות גיר. בבתי קפה באירופה מוצבים לוחות גיר מחוץ למתחם ומספרים לעוברים ולשבים מה הם עומדים לאכול היום. הלוח, שעליו כותבים בכתב יד את מנות הספיישל או את פירוט הארוחה העסקית של היום, יוצרים חיבור נוסטלגי אצל הקהל וגורמים לו לעצור ולקרוא. הכתיבה בכתב יד ולא בדפוס מחברת גם היא את הקהל וגורמת לו להתעניין יותר במה שכתוב.

גם בארץ משתמשים לא מעט בתי קפה ומסעדות בלוחות גיר. חלקם מציבים את הלוחות מחוץ לבית הקפה והמסעדה ומשנים את התוכן מדי יום. אחרים תולים לוחות גיר גדולים בתוך חלל המסעדה ומעדכנים את קהל הלקוחות בחדשות התפריט של היום, השבוע או החודש.

בדומה לבתי קפה או מסעדות, לוחות גיר משמשים גם חנויות רבות, שמשתמשות בהם לעדכן על מבצעים אטרקטיביים, הנחות או מוצרים חדשים. השימוש בלוח כל כך קל ופשוט ולא צריך להשקיע הון תועפות בהדפסת כרזות פרסומיות לחלון הראווה או לפנים החנות.

תצוגה ייחודית באמצעות לוחות גיר במסעדות

אילו אפשרויות תמצאו אצל החברות המתמחות?

לוחות גיר עומדים:

אפשר למצוא מגוון גדול של לוחות גיר שעומדים על הרצפה. אלו יכולים לשמש כשלטים לעדכון קהל מסביב לבית העסק, כשהם מוצבים מחוץ לדלתו. בנוסף, אפשר להשתמש בהם בתוך חנויות ובתי עסק לעדכון הלקוחות.

לוחות גיר לתלייה:

לוחות הגיר לתלייה מגיעים במגוון רחב של מידות וניתן להתאים אותם אישית לבית העסק. אפשר לתלות לוחות גיר במקום תמונות, לפרוש אותם על פני קיר שלם או להציב אותם מעל דלפק או שולחן.

לוחות צבעוניים:

בעוד שבעבר הסתפקנו בלוח גיר שצבוע בשחור או ירוק כהה, היום אפשר להנות מצבעים חיים רבים. אפשר להזמין לוחות גיר צבעוניים במגוון גדלים וגוונים ולהנות מעיצוב מעניין יותר ומהתאמה לצבעי המותג.

לוחות גיר מזכירים לנו אולי את ימי בית הספר העליזים אבל היום הם חלק בלתי נפרד מעולם העיצוב של בתי עסקים בכל רחבי העולם. ממסעדות ובתי קפה דרך משרדים ומוקדי שירות לקוחות, לוחות הגיר נותנים מענה ומאפשרים עדכון מהיר וקל של מידע ללקוח, בכל תחום שהוא.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. סמן במועדפים permalink.
admin